Maciej Dadyński

Adwokat

Maciej Dadynski

Maciej dołączył do kancelarii Olliers Solicitors w 2018 r. Maciej pracuje w obronie karnej od 2013 r., kwalifikacje adwokackie uzyskał w 2016 r., a w 2017 r. zdobył uprawnienia pozwalające na występowanie przed wszystkimi sądami karnymi wyższej instancji w Anglii i Walii.

Maciej jest uzdolnionym i pewnym siebie prawnikiem, doświadczonym w obronie wszelkiego rodzaju zarzutów, począwszy na drobnych wykroczeniach a skończywszy na poważnych zbrodniach. Maciej regularnie występuje jako obrońca podczas przesłuchań policyjnych, rozpraw w Sądzie Magistrackim jak i też rozpraw w Sądzie Koronnym na terenie całego kraju. Maciej przyjmuje zlecenia od klientów pokrywających koszta samodzielnie, jak i też od tych ubiegających się o pomoc prawną z funduszy rządowych tzw. Legal Aid.

Maciej podchodzi do każdej ze swoich spraw w sposób bezpośredni, profesjonalny i dyskretny. Maciej jest świadomy wpływu jaki kontakt z organami ścigania i stawiennictwo  przed sądem ma na jego klientów, i bierze pod uwagę ich indywidualne okoliczności i potrzeby.

Specializacja- Zbrodnie

Maciej specjalizuje się w obronie osób oskarżonych o poważne zbrodnie i przynależność do zorganizowanych grup przestępczych. Maciej pomyślnie wybronił wielu klientów oskarżonych o m.in.: gwałty, ciężkie uszkodzenie ciała, posiadanie broni palnej, pranie brudnych pieniędzy i dystrybucje narkotyków. Są to trudne sprawy, wymagające wyjątkowej szczegółowości i przygotowania. Maciej niejednokrotnie pokazał, że jego metodyczne podejście do każdej sprawy i dbałość o szczegóły owocują niezwykłą skutecznością.

Broniąc poważnych zarzutów, bardzo często pomocną staję się pisemna opinia biegłego, komentująca materiał dowodowy. Maciej posiada dostęp do wielu biegłych przez co jest w stanie przedstawic ich pomocne opinie przed sądem, co wielokrotnie miało pozytywny wpływ na decyzje ławy przysięgłych.

Polski prawnik

Maciej jest polskim prawnikiem, który zdobył kwalifikacje adwokackie w Wielkiej Brytanii i zbudował swoją praktykę zajmując się poważnymi zarzutami.

Maciej biegle włada językiem polskim i angielskim przez co jest w stanie rozmówić się z polskimi klientami bez pomocy tłumacza.

Dane kontaktowe

Tel.kom. 07305 500824
Email: maciejdadynski@olliers.com
URL: Maciej Dadynski

Get in touch with one of our specialist solicitors today

Our expert team of experienced lawyers are here to help!

Manchester
London
Copyright © 2023 | Authorised & Regulated by the Solicitors Regulation Authority | SRA No. 597078
Privacy Policy | Accessibility | Complaints | Built by SEO Strategy